Eski Çiftin Şato Davasında Yeni Gelişme: Bir Adım Öne Geçti! Brad Pitt Mi, Angelina Jolie Mi?

Jolie, Pitt’in şaraphanenin kontrolünü ele geçirmeye çalıştığını ve kendisine “sus payı” verdiğini öne sürerek dava açmıştı. Pitt ise Jolie’nin hisselerini “bir yabancıya” satarak kendisine “zarar verdiğini” iddia ederek karşı dava açtı.

Mahkeme, Jolie’nin hisselerini satmadan önce Pitt’ten izin almadığı iddiasını kabul etmedi. Bu da Jolie’nin “anlamsız, kötü niyetli ve sorunlu bir düzen” olarak nitelendirdiği iddialarının reddedilmesi anlamına geliyor.

Pitt’in avukatları, Jolie’ye karşı dava açmayı düşünebilir. Daily Mail’in haberine göre, Pitt’in avukatları, Jolie’nin hisselerini rızası olmadan sattığı yönündeki iddiasının kabul edilmesi üzerine bu kararı bozmak için bir adım atabilir.

Miraval Şatosu, Jolie ve Pitt’in 2008 yılında satın aldığı ve 2014 yılında evlendikleri mekan olma özelliği taşıyor. Pitt’in, dünyanın en saygın şarap üreticilerinin rehberliğinde bu şaraphaneyi yönettiği biliniyor.

Bu gelişmenin davaya nasıl bir etkisi olacağı merak konusu. Jolie’nin bu karara itiraz edip etmeyeceği ve Pitt’in avukatlarının Jolie’ye karşı dava açıp açmayacağı önümüzdeki günlerde netlik kazanacak.

NE OLMUŞTU?

* Jolie, 2021 yılında Miraval Şatosu şaraphanesindeki hisselerini Rus votka üreticisi Yuri Shefler’e satmıştı.

* Pitt, Jolie’nin hisselerini “bir yabancıya” satarak kendisine “zarar verdiğini” iddia ederek dava açmıştı.

* Jolie, Pitt’in iznini almadan hissesini sattığı iddiasını geri çevirmek için yasal mücadele veriyordu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x